Nieoficjalne wieczorne spotkanie ze znajomymi, wyjście do pracy lub wypad za miasto z rodziną…  Okazji jest niezliczenie wiele, a myśl rano zawsze ta sama – Nie mam co na siebie włożyć! Otóż mi od lat towarzyszyła ona każdego dnia, dlatego doszłam do wniosku, że czas zakończyć tą przykrą rutynę.

Z tego powodu do życia powołałam markę ZANDII, którą cechują proste, ale kobiece kroje. Pomogę Ci skompletować garderobę tak, byś z łatwością każdego dnia sięgała po swoje ulubione modele nie tracąc zbędnego czasu. Całość dopełniam tkaninami i dzianinami najwyższej jakości, by moje projekty były dla Ciebie jak druga skóra. W tej kwestii nie uznaję kompromisów, bo wiem jak ważny jest komfort podczas noszenia ubrań.

Jestem wymagająca wobec siebie i wobec tego co tworzę. Każdą rzecz, którą firmuję swoją marką z przyjemnością noszę sama, dlatego wiem że produkt, który oddaję w Twoje ręce jest dopracowany w najmniejszym detalu. Szyję przede wszystkim dla Ciebie ale i dla siebie, bo obie jesteśmy kobietami, które cenią sobie dobry styl, wysoką jakość ubrań oraz unikalne kroje. Od teraz chcę być również dla Ciebie wyborem numer jeden.

Czy wciąż czujesz, że nie masz co na siebie włożyć?