Nieoficjalne wieczorne spotkanie ze znajomymi, wyjście do pracy lub na wypad za miasto z rodziną…  Okazji jest niezliczenie wiele, a myśl rano zawsze ta sama – Nie mam co na siebie włożyć! Otóż nam od lat towarzyszy ona każdego dnia, dlatego doszłyśmy do wniosku, że czas zakończyć tą przykrą rutynę.

Z tego powodu do życia powołana została marka ZANDII, którą cechują proste i ultra kobiece kroje  oraz niewymuszona elegancja i luz. Wszystkie te cechy dopełniamy tkaninami i dzianinami najwyższej jakości,  by nasze ubrania były dla Ciebie jak druga skóra. Wiemy jak ważny jest komfort noszenia ubrań. 

Jesteśmy wymagające wobec siebie i wobec tego co tworzymy.  Każdą rzecz, którą firmujemy naszą marką z przyjemnością nosimy same, dlatego wiemy że produkt, który oddajemy w Twoje ręce jest dopracowany w najmniejszym detalu. Szyjemy przede wszystkim dla Ciebie ale i dla siebie, bo jesteśmy kobietami, które cenią sobie dobry styl, wysoką jakość oraz unikalne kroje. Od teraz chcemy być dla Ciebie zawsze wyborem numer jeden.

Czy wciąż czujesz, że nie masz co na siebie włożyć?